یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

 021-22902017  |   info@bimarpazir.ir
دربـاره ما :

ماموریت و ارزش های ما :

ما گروهی متخصص و چابک هستیم و آماده‌ایم تا تغییرات بزرگ ایجاد کنیم.
ما عاشق کارمان هستیم و برای انسان‌ها و محیط‌زیست اهمیت ویژه‌ای قائل هستیم.
برآورده کردن درخواست‌ها و نیازهای مشتریان، کلید اصلی موفقیت دوطرفه‌ی ما و دریافت‌کنندگان خدمت است.
سابقه‌ی فعالیت ما مهم‌ترین چیزی است که ما را از رقبا جدا می‌کند.
همراه باشید تا به نتایج خیره‌کننده و ماندگار جدیدی دست پیدا کنیم!

 

مسیر طی شده:

گروه کوچک و چابک بیمارپذیر متشکل از رضا رئیسی و ابوذر رجوانی که قریب به 20 سال سابقه‌ی بخش سلامت ایران در حوزه‌های مختلف ستادی و درمانی و پیش‌زمینه‌ی خوب در حوزه‌ی فناوری اطلاعات دارد،  تصمیم گرفت که برای اولین بار در ایران، سامانه‌ی آنلاین نوبت‌دهی مراکز تصویربرداری را در کل کشور راه‌اندازی کند. هرچند سامانه‌ی نوبت‌دهی آنلاین در بعضی از مرکز تصویربرداری ایجادشده بود اما ایده‌ی سامانه‌ی نوبت‌دهی مراکز تصویربرداری به‌نحوی‌که بیمار سریع‌ترین نوبت در نزدیک‌ترین مرکز را دریافت کند، برای اولین بار در ایران اجرا می‌شد و حتی تاکنون به دلیل مشکلات خاصی که فرآیند پذیرش بیماران تصویربرداری پزشکی در خواندن نسخه و تعدد خدمات وجود دارد، استارت آپ‌های شناخته‌شده‌ی نوبت‌دهی گروه پزشکی ایران این مورد را پوشش نداده‌اند.
فاز اول بیمار پذیر با موفقیت پیش رفت و بعد از بازاریابی منسجمی که انجام شد 250 مرکز در سرتاسر ایران با بیمار پذیر قرارداد همکاری بستند. این همکاری‌ها به این معنا بود که بیمار از چند لحظه بعد از دریافت نسخه‌ی خدمت تصویربرداری خود، حتی بدون اطلاع از جزئیات ویژه‌ی آن خدمت تصویربرداری، می‌تواند برای انجام آن خدمت، در سریع‌ترین زمان ممکن و نزدیک‌ترین مرکز تصویربرداری برای خود وقت رزرو کند. این موضوع برای مراکزی که تعداد زیادی ارباب‌رجوع دارند نیز بسیار مفید و لازم است.

در فاز اول مقداری از مسئولیت هدایت و برنامه‌ریزی نوبت‌دهی در مراکز تصویربرداری بر عهده‌ی منشی مرکز بود، اما با شروع فاز دوم، نرم‌افزار سمت مرکز نیز تهیه شد تا بدین ترتیب تمامی بیماران پذیرش‌شده حضوری و آنلاین از طریق نرم‌افزار مدیریت بشوند و درنتیجه حجم کاری منشی مراکز تصویربرداری نیز به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرداخیراً در چرخشی استراتژیک گروه بیمار پذیر در عین بهره‌گیری از تخصص و تجربیات گران‌بهای مهندس علیرضا شکفته در حوزه‌ی برنامه‌نویسی با شرکت آریا سلامت آبتین(آسا) نیز که اولین و تخصصی‌ترین شتاب‌دهنده‌ی حوزه‌ی سلامت نیز هست، شروع به همکاری کرده .و این همکاری نوید پیشرفت‌های فراوان را می‌دهد.

 

امکانات نرم‌افزار نوبت‌دهی بیمار پذیر عبارت‌اند از:

 

1.   یکپارچه شدن نوبت‌دهی(تلفنی،حضوری،آنلاین شبانه روزی حتی بدون حضور منشی)

2. امکان ارسال ریپورت خدمت انجام‌شده به کارتابل کاربران

3.                       امکان ایجاد آدرس اینترنتی جداگانه برای هر مرکز برای نوبت‌دهی آنلاین

4.امکان مشاهده نسخه بیماران

5.                        اطلاع‌رسانی به بیماران با سرویس پیامک

6. امکان نمایش آمادگی لازم بیماران قبل از مراجعه به مرکز در سرویس آنلاین

7.                        قابلیت تنظیم دلخواه زمان‌بندی نوبت‌دهی

8.                       قابلیت تفکیک نوبت‌دهی برای هر خدمت که در مرکز انجام می‌شود

9. امکان گزارش‌گیری در بازه زمانی مشخص

10.                     امکان پرینت از نوبت‌ها بر اساس تفکیک زمانی و بازه زمانی

11.                      امکان تفکیک بیمار ازنظر مراجعه و عدم مراجعه در نوبت رزرو شده

12.                   امکان لغو نوبت بیمار در نوبت رزرو شده و اطلاع‌رسانی با سرویس پیامک

 

سامانه‌ی بیمار پذیر در جستجوی گوگل با کلماتی همچون (نوبت‌دهی ام آر آی و نوبت‌دهی سی‌تی‌اسکن) در اولین رتبه‌بندی و با کلماتی همچون (نوبت‌دهی رادیولوژی و سونوگرافی) از اولین گزینه‌های صفحه‌ی اول جستجوی گوگل نیز هست و از دیگر مزایای این سامانه اینکه، حتی اگر مدیریت مراکز تصویربرداری مایل باشند، می‌توانند با نرم‌افزار تحت وب، مرکز خود را مجهز به مدیریت نوبت‌دهی اختصاصی کنند و دامنه و هاست و پورتال اختصاصی خود را داشته باشند.

 

تماس با ما:

۰۲۱-۲۲۹۰۲۰۱۷

info@bimarpazir.ir